Thursday, February 25, 2021
- Advertisement -

AUTHOR NAME

Emi Oga

970 POSTS
0 COMMENTS

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (15-06-2015)

Koordinator Projekti me Djemtë e Rinj       https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/linja-e-keshillimit/tirane/koordinator-projekti-me-djemte-e-rinj-16035 Finacier/e    https://duapune.com/jobs/ekonomist/prespa-invest/tirane/financiere-16064 Inxhinier Gjeodet në Rajonin e Korçës dhe Fierit    https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/gener-2-shpk/korce-fier/assistant-engineer-per-rajonin-e-korces-dhe-fierit Anti-Bribery and Compliance Officer         https://duapune.com/jobs/jurist/gener-2-shpk/tirane/anti-bribery-and-compliance-officer-16248 Inxhinier Ndertimi ne Zbatim    ...

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (12-06-2015)

Staf akademik për vitin akademik 2015/2016 https://duapune.com/jobs/ekonomist/kolegji-universitar-universum/prishtine/konkurs-per-staf-te-rregullt-akademik-per-vitin-ak Agjent Real Estate (m/f) Tirane https://duapune.com/jobs/shitje/century-21-albania/tirane/agjent-real-estate-mf-tirane-16127 Konsulente Shitje - Max Optika https://duapune.com/jobs/shitje/max-optika/tirane/konsulente-shitje-max-optika-16240 Agjent Shitje ne Terren https://duapune.com/jobs/menaxhim shitjeve/seventeencosmetics/tirane/agjent-shitje-ne-terren-16238 Teknik i proceseve te...

Arsyet e vërteta përse nuk e fituat pozicionin e punës

Rreth 44% e aplikantëve nuk marrin asnjë konfirmim apo refuzim nga punëdhënësit ose thjesht marrin një email refuzimi ku nuk jepet asnjë arsye për...

Nëse ju nuk e drejtoni ditën, atëherë dita do tju drejtojë ju. –Jim Rohn

Nëse ju nuk e drejtoni ditën, atëherë dita do tju drejtojë ju. –Jim Rohn                

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (10-06-2015)

Inxhinier Ndertimi ne Zabtim     https://duapune.com/jobs/inxhinier/lim-em/tirane/inxhinier-ndertimi-ne-zbatim-16209 Human Resource     https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/find-shpk/tirane/human-resource-16211 Accounting specialist candidate    https://duapune.com/jobs/ekonomist/xhaferaj-kontabilitet/tirane/accounting-specialist-candidate-male-16225 Instruktore Aerobie/Zumba     https://duapune.com/jobs/sportist/united-physio-fitness/tirane/instruktore-aerobiezumba-16196 Inxhinier Mekanik   https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/lexalko-sha/durres/inxhiner-mekanik-16216 Photo Editor & Retoucher     https://duapune.com/jobs/fotograf/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/photo-editor-retoucher-16217 Video Editor    https://duapune.com/jobs/specialist/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/video-editor-16218 Youth Segment Manager     https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/amc/tirane/youth-segment-manager-16219 German...

Latest news

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...

Punet e dites, 22 shkurt – duapune.com

Ju njohim me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com Specialist IT CONSTRUCTION ENERGY PARTS...

10 gjera qe shefat mund te bejne dhe te frikesojne punonjesit

Shumë vite më parë kam intervistuar një kandidat në pozicionin e menaxherit. Ai ishte kompetent, i angazhuar dhe tregoi aftësi lidershipi, të...
- Advertisement -