Thursday, October 29, 2020
- Advertisement -

AUTHOR NAME

duapune

817 POSTS
3 COMMENTS

Programi YES ofron bursa në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

YES (Kennedy Lugar-Youth Exchange and Study) është një program pa pagesë që ofron bursa studimi për nxënësit...

Flirti në punë! Përse e bëjnë meshkujt?

Mos u ndjeni shumë të privilegjuara nëse kolegu i këndshëm ju shikon ëmbël e ju shkel syrin sa herë që kalon pranë tavolinës Suaj....

Twitter tweaks video again, adding view counts for some users

Intro text we refine our methods of responsive web design, we’ve increasingly focused on measure and its relationship to how people read. A wonderful serenity...

DIMAK organizon Webinar me temën “Praktikat Profesionale në Gjermani”

DIMAK Albania, (Qendra Gjermane e Informacionit për Migracion, Arsim Profesional dhe Karrierë) ju fton të merrni pjesë në Webinarin tonë për “Praktikat Profesionale në...

Puna ONLINE gjatë Covid19 – Flet Z.Dritan Mezini, themeluesi i dupune.com

https://blog.duapune.com/wp-content/uploads/2020/04/maxresdefault.jpg

4 sjellje të rëndësishme në luftën kundër COVID-19

Sipas një postimi në Facbook të Insitutit të Shëndetit Publik, këshillohet ndjekja e 4 sjelljeve të mëposhtëme në luftën kundër COVID-19 Burimi: Insituti i Shëndetit...

A duhet të aplikoni për punë në këto kohë? Pjesa 1/6

    Çfarë do të thotë pandemia koronavirus për punëkërkuesit? Ndërkohë që kompanitë po kalojnë drejt punës në distancë (online) për të luftuar pandeminë koronavirus dhe një...

Bashkë me #duapune kundër #Covid19

Miq të duapune.com, Ashtu si në të gjithë botën edhe ne jemi duke u përballur me situatën e jashtëzakonshme të përhapjes së #Covid-19, situatë e...

Latest news

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Behu pjese dhe ti ! Studimi me i madh Global i Talenteve per vitin 2020

Pas studimit të kryer me sukses gjatë vitit 2018, ku morën pjesë 366,000 njerëz nga 197 shtete, duapune.com në bashkëpunim me partnerët...

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...
- Advertisement -