Thursday, February 25, 2021
- Advertisement -

SHOWING RESULTS FOR:

Shembull CV nga duapune.com

Kur shkruani një CV duhet të keni parasysh se kompanitë, në varësi të pozicionit të lirë të punës, mund të marrin nga...

Kerkoj pune por nuk kam eksperience. Bej gati CV . Kerkohen 18 Asistent /e

Nuk ke eksperience pune dhe je ne kerkim te punes? Bej gati nje CV dhe apliko per 18 poste pune si...

Shembull CV: Pozicion pune ne Marketing!

Në kërkim të një pozicioni pune në Marketing? - Ju njohim me shembullin e CV-së për rastin tuaj. Nëse...

Punë me kohë të pjesshme? Shembull CV

Jeni student? Po kërkoni një punë "part-time"? Si të shkruani një CV të thjeshtë, për një punë...

Shembull CV – Konsulent Rekrutimi

Për t'ju ndihmuar në krijimin e një CV-e sa më profesionale për rastin tuaj, ne kemi bërë gati një shembull, të cilin ju mund...

Ngjitje ne karriere – Shembull CV dhe Guida.

Nëse keni qenë në të njejtën pozicion pune për një kohë të caktuar, me siguri që ju po kërkoni të rriteni profesionalisht dhe të...

Rikthim ne pune? Shembull CV

Ju keni pushuar disa kohë, por tani jeni gati të ktheheni në botën e punës. Eshtë koha për t'u treguar punedhënësve atë që keni...

Shembull CV per asistente te kujdesit shendetesor

Si të shkruani një CV për pozicionin e punës si asistent/e i/e kujdesit shëndetësor? Nëse po kërkoni punë si asistent i kujdesit shëndetësor, atëherë ne...

Latest news

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...

Punet e dites, 22 shkurt – duapune.com

Ju njohim me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com Specialist IT CONSTRUCTION ENERGY PARTS...

10 gjera qe shefat mund te bejne dhe te frikesojne punonjesit

Shumë vite më parë kam intervistuar një kandidat në pozicionin e menaxherit. Ai ishte kompetent, i angazhuar dhe tregoi aftësi lidershipi, të...
- Advertisement -