Thursday, February 25, 2021

15K+ ndjekes ne faqen LinkedIn te duapune.com

Duhen lexuar

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...

Punet e dites, 22 shkurt – duapune.com

Ju njohim me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com Specialist IT CONSTRUCTION ENERGY PARTS...

Sot, duapune.com feston arritjen e me shume se 15,000 ndjekesve ne faqen e saj ne LinkedIn!

Qe prej fillimit te krijimit te faqes se duapune.com ne rrjetin online te profesionisteve – LinkedIn, ndjekshmeria dhe interesi per njoftimet e shperndara çdo dite, kane qene ne rritje te vazhdueshme.

Nepermjet faqes se saj ne LinkedIn, duapune.com zgjeron rrjetin e profesionisteve qe deshirojne te perditesohen çdo dite me te rejat e tregut te punes dhe te vihen ne kontakt me punedhenesit potenciale. LinkedIn perben nje nga menyrat me te mira dhe te shpejta per te gjetur pune apo per te kerkuar punonjes sipas kerkesave specifike, ndaj dhe duapune.com pasuron vazhdimisht faqen e saj linkedin.com/company/duapune nepermjet njoftimeve te punes dhe artikujve te ndryshem qe lidhen me tregun apo procesin e punesimit.

Duke ju falenderuar te gjitheve per besimin e dhene, ju ftojme te vazhdoni te qendroni te lidhur me duapune.com duke u regjistruar si:

Punekerkues https://www.duapune.com/jobseeker

apo si

Punedhenes https://duapune.com/employer

Dhe te ndani me miqte tuaj te interesuar faqen tone zyrtare ne LinkedIn:

https://www.linkedin.com/company/duapune

Por, ju mund te na gjeni gjithashtu edhe ne:

Facebook: https://www.facebook.com/duapunecom

Instagram: https://www.instagram.com/duapune.al

FALEMINDERIT per besimin dhe ju urojme SUKSES ne pune!

Ekipi duapune.com

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pune online nga shtepia.

Ne keto kohe te veshtira, kur pandemia po tregon piken me te larte te kurbes se saj, eshte e rendesishme te ruajme...

Kur do te perfundoje pandemia? OBSH deklaron.

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë (OBSH) për Europën, Hans Kluge theksoi se shpërthimi i koronavirusit (COVID -19) do të përfundojë...

113 pozicione te lira pune nga 10 kompani

Cilat jane 10 kompanite qe ofrojne 113 vende te lira pune ne vend? Per t’u njohur me keto mundesi dhe detajet e...

Punet e dites, 22 shkurt – duapune.com

Ju njohim me mundesite e reja te punes, te publikuara sot ne duapune.com Specialist IT CONSTRUCTION ENERGY PARTS...

10 gjera qe shefat mund te bejne dhe te frikesojne punonjesit

Shumë vite më parë kam intervistuar një kandidat në pozicionin e menaxherit. Ai ishte kompetent, i angazhuar dhe tregoi aftësi lidershipi, të...