Tuesday, May 18, 2021

5 arsye përse eventet virtuale me qëllim edukimin janë rruga drejt së ardhmes

Duhen lexuar

5 industrite me te mira per fillimin e nje biznesi ne 2021

Në periudhat e ndryshimeve dramatike, sipërmarrja lulëzon. Kur pandemia Covid-19 ndryshoi kaq shumë aspekte të jetës sonë, ajo gjithashtu përshpejtoi rritjen e...

Po ti mund te punosh jashte vendit. Keto jane 5 shtetet.

Nese jeni duke menduar per nje ekperience pune jashte vendit, ju themi se kjo eshte e mundur. Ne portalin e punesimit duapune.com...

Çfare ju prish imazhin dhe poziten tuaj ne pune?

Shumica e profesionistëve interesohen se çfarë mendojnë për ta kolegët dhe eprorete tyre. Kjo sepse mënyra se si njerëzit ju perceptojnë shpesh...

Rritni nivelin e studentëve të rekrutuar me profesionistë të përshtatur të teknologjisë dhe edukimit.

Advent Group është krenar që ka kemi platformën online, kryesuese të tregut dhe ekipin e përkushtuar që i mundësojnë të ofrojnë evente të suksesshme të personalizuara në internet për shkollat ??e biznesit dhe kandidatët për MBA në të gjithë globin. Pavarsisht gjendjes aktuale, ku COVID-19 po zvogëlon mundësinë për rekrutime fizike, teknologjia e tyre u siguron kandidatëve për Master, aplikantëve MBA dhe EMBA të mund të ndërveprojnë në formate të ndryshme me universitetet kryesore të botës dhe shkollat ??e biznesit.

Teksa Advent Group përgatitet për raundin tjetër të eventeve, ata kanë përpiluar disa nga arsyet kryesore pse buxhetet e rekrutimit te ta gjenerojnë një kthim më të madh.

5 arsyet: LEXO KËTU

“Miku juaj per pune dhe karriere” duapune.com
- Advertisement -
- Advertisement -

Artikujt e fundit

5 industrite me te mira per fillimin e nje biznesi ne 2021

Në periudhat e ndryshimeve dramatike, sipërmarrja lulëzon. Kur pandemia Covid-19 ndryshoi kaq shumë aspekte të jetës sonë, ajo gjithashtu përshpejtoi rritjen e...

Po ti mund te punosh jashte vendit. Keto jane 5 shtetet.

Nese jeni duke menduar per nje ekperience pune jashte vendit, ju themi se kjo eshte e mundur. Ne portalin e punesimit duapune.com...

Çfare ju prish imazhin dhe poziten tuaj ne pune?

Shumica e profesionistëve interesohen se çfarë mendojnë për ta kolegët dhe eprorete tyre. Kjo sepse mënyra se si njerëzit ju perceptojnë shpesh...

Digi Diaspora 2 Meetup #1

Digi Diaspora 2 është aktiviteti i rradhës që do të organizohet nga Shoqata Shqiptare e Teknologjisë së Informacionit (AITA), e mbështetur nga...