Monday, September 21, 2020
- Advertisement -

ARKIVI

Daily Archives: Aug 5, 2020

Pse karriera juaj nuk po ecën?

Nëse nuk po ecni në karrierën tuaj, mund të ketë disa arsye të cilat nuk jua lejojnë këtë gjë. Në thelb, zhvillimi në karrierë...

Punët e reja SOT në duapune.com 05/08/2020

Njihuni me kërkesat e reja për punësim të publikuara sot në duapune.com, në të gjitha kategoritë dhe qytetet nga vendi. Disa prej tyre po...

Rikthim në punë? Shembull CV-e dhe guida.

Ju keni pushuar disa kohë, por tani jeni gati të ktheheni në botën e punës. Eshtë koha për t'u treguar punëdhënësve atë që keni...

Latest news

“Si do t’i vejë halli pandemisë?” Optimist apo pesimist?

Më mirë të jesh optimist apo pesimist? Opinionet se kur do të mbarojë pandemia janë si goja: të...

10+ punë të reja sot në duapune.com 18/09/2020

Njihuni me më shumë se 10 punë të reja të publikuara ditën e sotme në duapune.com: >>> Punët...

Po mendoni të ndryshoni punë?

7 Pyetjet që duhet t'i bëni vetes Të ndryshosh karrierën nuk është e lehtë sidomos me pasiguritë që...

Përfaqësues i Shitjeve – Letra e Interesit

Letra e Interesit nëse keni ndryshuar karrierë Shkrimi i një Letre Interesi për ndryshimin e karrierës kërkon një strategji...

Letra tradicionale e Interesit – Asistent Juridik

Shembulli 1: Letra tradicionale e Interesit Ju duhet të shkruani këtë version nëse aplikoni në një...
- Advertisement -