Panairi i Punës dhe Karrierës në UNYT 2016

DSC03610Në Universitetin e New York-ut në Tiranë më 19 maj 2016 u zhvillua Panairi i Punës dhe Karrierës.

Edhe duapune.com morri pjesë në këtë panair duke ofruar për studentët mundësinë për edukim, zhvillim karriere dhe kërkim vendesh pune online, si dhe zhvilloi edhe intervista pune në formën e këshillimit të karrierës për të përgatitur studentët për tregun e punës.

Related Posts
1 Comment
    • Elada Mucllari
    • On:

    Dua Pune ne audit kontabilitet

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *