Duapune.com tek Olimpiada e Aftësive 2016

DSC03613

Duapune.com morri pjesë në Panairin “Olimpiada e Aftësive” 2016, i cili është Panairi i Parë Kombëtar i Arsimit Profesional i organizuar nga Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, ku u promovua arsimi dhe formimi profesional për të rinjtë si dhe mundësitë e ndryshme të punësimit në treg.

Në panair morrën pjesë shkolla të arsimit profesional në vend, qendra të formimit profesional dhe dhjetëra kompani private të interesuara për punësim të njerëzve të kualifikuar.

Related Posts
Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *