Punët më të reja të ditës tek duapune.com (06-11-2015)

Duapune-E-PREMTEMedia Analysts with English and Italian – work from home    https://duapune.com/jobs/specialist/a-data-pro/tirane/media-analysts-with-english-and-italian-work-from-

Ekonomist/e       https://duapune.com/jobs/ekonomist/algapharma/tirane/ekonomiste-17888

Teknik elektrik/elektronik        https://duapune.com/jobs/specialist-per-sisteme-elektrike-dhe-elektro-mekanike/algapharma/tirane/teknik-elektrikelektronik-17889

Agjent Marketingu        https://duapune.com/jobs/marketing/algapharma/tirane-durres-shkoder-fier-vlore-sarande-korce/agjent-marketing-17902

Financier        https://duapune.com/jobs/financier/unipress-shpk/tirane/finacier-17910

Sekrtetare         https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/algapharma/tirane/sekretare-17890

Asistente Zyre        https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/netrecruit/tirane/asistente-zyre-17908

Small Business Relationship Manager       https://duapune.com/jobs/shitje/banka-nbg-albania/korce-pogradec/small-business-relationship-manager-17874

Small Business Relationship Manager         https://duapune.com/jobs/shitje/banka-nbg-albania/lushnje-berat/small-business-relationship-manager-17875

Small Business Relationship Manager             https://duapune.com/jobs/shitje/banka-nbg-albania/lushnje-berat/small-business-relationship-manager-17875

Medico aziendale        https://duapune.com/jobs/mjek-i-pergjithshem/parr-shpk/tirane/medico-aziendale-17877

Operatori Telefonici Inbound          https://duapune.com/jobs/operator/parr-shpk/tirane/operatori-telefonici-inbound-17879

Kamarier         https://duapune.com/jobs/shitje/il-punto/tirane/kamarier-17840

Related Posts
Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *