Punët më të reja të ditës tek duapune.com (03-11-2015)

Duapune-E-MARTEMarketing Manager/Coordinator         https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/marketing-managercoordinator-17842

Pergjegjes Finance         https://duapune.com/jobs/financier/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/pergjegjes-finance-17850

Medical Representative        https://duapune.com/jobs/farmacist/agna-group/tirane/medical-representative-17829

Merchandiser        https://duapune.com/jobs/shitje/amg-shpk/tirane/merchandiser-17838

Furnitor         https://duapune.com/jobs/sherbim-transporti-dhe-shperndarje/bizantis-union-shpk/tirane/furnitor-2-veta-17813

Ekonomist Dege Berat        https://duapune.com/jobs/ekonomist/unioni-shkk/berat/ekonomist-dege-berat-17851

Shites/e         https://duapune.com/jobs/shitje/conad-durres/durres/shitese-17843

25 Operatori per appuntamenti e 1 Team Leader         https://duapune.com/jobs/operator/business-call/tirane/campagna-di-presa-appuntamenti-non-facciamo-vendit

Operator turistik dhe makinash me qira          https://duapune.com/jobs/operator/albakontroll-shpk/tirane/operator-turistik-dhe-makinash-me-qira-17841

Konvertues për facoleta, letër kuzhine, letër duarsh etj    https://duapune.com/jobs/specialist/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/konvertues-per-facoleta-leter-kuzhine-leter-duarsh

Related Posts
Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *