Related Posts
5 Comments
  • lizheta
  • On:

  7

  • FLAMUR PARLLAKU
  • On:

  besoj se pergjigja eshte 7

  • mirela
  • On:

  7

 1. 7

  • Daniel Sheti
  • On:

  6-(1*0)+(2/2)=6-0+1=6-1=5…. Sipas rregullores se matematikes ne nje shprehje numerike ne fillim kryhet shumezimi dhe me radhe vijojme me pjestimin, mbledhjen dhe ne fund zbritjen…

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *