Wednesday, July 28, 2021
- Advertisement -

ARKIVI

Monthly Archives: July, 2015

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (31-07-2015)

Manovrator          https://duapune.com/jobs/sherbim-transporti-dhe-shperndarje/eurondertim-2000/tirane/manovrator-16767 Laborante Laborator Analizash         https://duapune.com/jobs/biolog/sap-health-services-shpk/tirane/laborante-laborator-analizash-16775 Kuzhinier ne anije turistike ne Florida ShBA        https://duapune.com/jobs/turizem/europe-agency/florida/kuzhinier-ne-anije-turistike-ne-floridashba-rroga- Casino Cashier ne Florida ShBA         https://duapune.com/jobs/turizem/europe-agency/florida/casino-cashier-ne-florida-shba-rroga-1000-ne-muaj-

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (30-07-2015)

Financier  Kontabilist        https://duapune.com/jobs/financier/albakontroll-shpk/tirane/financier-kontabilist-16773 Developer            https://duapune.com/jobs/programues/profesionisti-recruitment-agency/tirane/developer-16771 Operatore Call Center          https://duapune.com/jobs/crm-menaxhimi-i-marredhenieve-me-klientin/libra-e-aries-consulting-shpk/durres/operatore-call-center-16780 Operational Manager           https://duapune.com/jobs/menaxhim/carrefour/tirane/operational-manager-16783 Intermediate Senior Technical Qa Engineer         https://duapune.com/jobs/cilesi-dhe-procedura/scopic-software/prishtine/intermediatesenior-technical-qa-engineer-16770 Menaxhues Portofoli Sarande          https://duapune.com/jobs/specialist/noa/sarande/menaxhues-portofoli-sarande-16782

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (29-07-2015)

Sales Marketing Coordinator          https://duapune.com/jobs/shitje/the-plaza-tirana/tirane/sales-marketing-coordinator-16764 Operatore Telefonico           https://duapune.com/jobs/operator/parr-shpk/tirane/operatore-telefonico-16559 Inxhinier Mekanik          https://duapune.com/jobs/inxhinier-mekanik/teknoplastik-shpk/vlore/inxhinier-mekanik-16587 Sous  Chefkitchen Department         https://duapune.com/jobs/menaxhim/the-plaza-tirana/tirane/sous-chefkitchen-department-16760 Analista di Portafoglio         https://duapune.com/jobs/analist-sistemi/parr-shpk/tirane/parr-shpk-cerca-analista-di-portafoglio-16761 Menaxher  Dyqani          https://duapune.com/jobs/specialist/tirana-ring-center/tirane/menaxher-dyqani-16757 Merchandiser          https://duapune.com/jobs/menaxhim/deutschcolor-sha/tirane/merchandiser-16686

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (28-07-2015)

Menaxhues Portofoli Korce        https://duapune.com/jobs/menaxhim/noa/korce/menaxhues-portofoli-korce-16707 Specialist I Projektimit dhe Ndertimit        https://duapune.com/jobs/inxhinier-ndertimi/plus-communication/tirane/specialist-i-projektimit-dhe-ndertimit-16633 Head of IT Department         https://duapune.com/jobs/specialist/antea-cement-sha/kruje/head-of-it-department-16699 Kamarier        https://duapune.com/jobs/turizem/geci-shpk-tirana-international-hotel/tirane/kamarier-16747 Inxhinier elektronik        https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/omnisystem-3d/tirane/inxhinier-elektronik-16689 Këshilltar Financiar Gjirokaster        https://duapune.com/jobs/specialist/noa/gjirokaster/keshilltar-financiar-gjirokaster-16719 Senior Internal Auditor-Tirane         https://duapune.com/jobs/audit/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/senior-internal-auditor-tirane-16751 Inxhinier Elektrik -Vlore  ...

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (27-07-2015)

Manaxher   Shitje           https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/elektromagjia-shpk/tirane/manaxher-shitje-16732 Tornitor  Vlore          https://duapune.com/jobs/industria-mekanike/teknoplastik-shpk/vlore/tornitor-16588 Consulente Mutui e Prestiti            https://duapune.com/jobs/operator/facileit-broker-di-assicurazioni-srl-albania-branch/tirane/consulente-mutui-e-prestiti-16474 Menaxher Shitjesh           https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/bbd-shpk/tirane/menaxher-shitjesh-16726 Marketing  Assistant           https://duapune.com/jobs/marketing/porsche-albania/tirane/marketing-assistant-16664 Menaxher Logjistike         https://duapune.com/jobs/logjistike/delta/tirane/menaxher-logjistike-16440 Inxhinier/e           https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/fedos-shpk/tirane/inxhinier-e-16737 Specialist  Arketimi    https://duapune.com/jobs/financier/porsche-leasing/tirane/specialist-arketimi-16645

Thenie nga Pablo Picasso

Çdo fëmijë është artist. Problemi është se si të mbetesh artist ndërkohë që rritesh. –Pablo Picasso              

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (24-07-2015)

Store Second Manager        https://duapune.com/jobs/menaxhim-shitjeve/itx-albania-zara-massimo-dutti-bershka-pull-bear-stradivarius/tirane/store-second-manager-16724 Web Designer        https://duapune.com/jobs/dizajner/la-top-level-hotel-sr-l/tirane/web-designer-16730 Web Master       https://duapune.com/jobs/programues-ne-web/abissnet-sha/tirane/web-master-16721 Guzhinier        https://duapune.com/jobs/specialist/natyral-farming-shpk/tirane/kuzhinjere-16720 Kamarier        https://duapune.com/jobs/turizem/hotel-vila-belvedere/durres/kamarier-16718 Shofer Limuzine në Dubai (Rroga fillon nga 850 $ neto/muaj)         https://duapune.com/jobs/sherbim-transporti-dhe-shperndarje/europe-agency/dubai/shofer-limuzine-ne-dubai-rroga-fillon-nga-850-neto Magaziniere           https://duapune.com/jobs/ekonomist/unipress-shpk/tirane/tirane-ofroj-vend-pune-magaziniere-16727  

Latest news

Keshilla per veshjen ne pune gjate veres!

Ju pëlqen apo jo, mënyra se si dukeni dhe visheni luan rol në suksesin tuaj në vendin e punës.

Quiz !

Përgjigje: Ana jeton në Australi.

Strategji të ndryshme për kërkimin e një pune gjatë verës.

Kërkimi i punës gjatë verës mund të jetë paksa i vështirë. Nuk duhet harruar që gjatë periudhës së verës rekrutuesit dhe menaxherët...

5 Qytetet e Javës

Cilet jane 5 qytetet e javes qe kane kerkese me te larte per punesim, ne portalin duapune.com? Njihuni me...

Si e ka transformuar COVID punën me orare fleksibël nga ” mirë të jetë ” në “duhet të jetë.

Puna me orare fleksibël nuk është një koncept i ri, në fakt është një koncept që ka ekzistuar për disa dekada.
- Advertisement -