Punët më të reja të ditës tek duapune.com (23-05-2015)

Duapune-E-SHTUNETrajner Aktrimi dhe Franshizues për të gjitha qytetet/fshatrat e Kosovës   https://duapune.com/jobs/aktor/kolegji-universum/prishtine/trajner-aktrimi-dhe-franshizues-per-te-gjitha-qyte

Menaxher Akademik/ KryeTrajner    https://duapune.com/jobs/aktor/kolegji-universum/prishtine/menaxher-akademik-kryetrajner-15980

Specialist i Larte ne Administrate https://duapune.com/jobs/specialist-prokurimi/noa/tirane/specialist-i-larte-ne-administrate-15982

Ekonomist/e   https://duapune.com/jobs/ekonomist/coko-bistro-bar/tirane/ekonomiste-15953

Broker Financiar  https://duapune.com/jobs/operator/sim-company/tirane/broker-financiar-15951

Insurance Agency Staff   https://duapune.com/jobs/shitje/odev/tirane/insurance-agency-staff-15979

Asistent Ligjor   https://duapune.com/jobs/jurist/fare-impresa/tirane/asistent-ligjor-15954

Internship Legal Translator   https://duapune.com/jobs/perkthyes/fare-impresa/tirane/internship-legal-translator-15956

Operatore Telefonico   https://duapune.com/jobs/operator/gedi-alcom/durres/operatore-telefonico-15981

Barman & Kamarier   https://duapune.com/jobs/turizem/delano-lounge-restaurant/tirane/kerkohet-barman-kamarier-15992

Related Posts
Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *