Thursday, October 29, 2020
- Advertisement -

ARKIVI

Monthly Archives: May, 2015

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (29-05-2015)

Media Planner   https://duapune.com/jobs/marketing/ep-partners-consultancy-shpk/tirane/media-planner-16041 Specialist Ndertimi  https://duapune.com/jobs/specialist/the-best-construction-shpk/tirane/specialist-ndertimi-16040 Financiere     https://duapune.com/jobs/financier/pirraci-u6/tirane/financiere-16058 Financier/e   https://duapune.com/jobs/financier/algapharma/tirane/financiere-16067 Menaxher Shitje, Fier   https://duapune.com/jobs/menaxhim/abissnet-sha/fier/manaxher-shitje-fier-16057 Sekretare   https://duapune.com/jobs/sekretarasistent-zyre/algapharma/tirane/sekretare-16068 Programues PHP     https://duapune.com/jobs/programues/new-media-communications/tirane/programues-php-16066 Teknik Supporti dhe Instalimi në Kavaje   https://duapune.com/jobs/administrator-rrjeti/abissnet-sha/kavaje/teknik-supportiinstalimi-kavaje-16042 Asistent Mirembajtje    https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/asistent-mirembajtje-16061 Sanitare   https://duapune.com/jobs/turizem/best-western-premier-ark-hotel/tirane/sanitare-16060  

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (28-05-2015)

VAS Support Specialist   https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit/amc/tirane/vas-support-specialist-16049 Konsulent Shitje ne Terren  https://duapune.com/jobs/specialist/professional-marketing-albania/tirane/kerkojme-konsulent-shitje-ne-teren-16059 Agjent Forex     https://duapune.com/jobs/marketing/unitcenter/tirane/agjent-forex-16056 Menaxher Shitje, Lushnje   https://duapune.com/jobs/menaxhim/abissnet-sha/lushnje/manaxher-shitje-lushnje-16055 Menaxher Marketingu    https://duapune.com/jobs/marketing/new-media-communications/tirane/menaxher-marketingu-16043 Sales Analysis Assistant   https://duapune.com/jobs/shitje/amc/tirane/vas-support-specialist-16050 Arkitekt   https://duapune.com/jobs/arkitekt/pirraci-u6/tirane/arkitekt-16034 Teknik Supporti dhe Instalimi në Tiranë  ...

Thënie nga Steve Jobs

Koha juaj është e kufizuar, prandaj mos humbisni kohë duke jetuar jetën e dikujt tjetër. Steve Jobs                

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (27-05-2015)

Technical Marketing Engineer – Campaigns Operator    https://duapune.com/jobs/inxhinier-elektronik/appart-sa/tirane/technical-marketing-engineer-campaigns-operator-16 Juriste     https://duapune.com/jobs/jurist/profesionisti-recruitment-agency/tirane/juriste-16037 Maritime Security Operator / Operator i Sigurise Detare    https://duapune.com/jobs/specialist-sigurimi/tsts-group/durres/maritime-security-operator-operator-i-sigurise-det Kordinatore      https://duapune.com/jobs/koordinim-projektesh/elite-jobs/tirane/kordinatore-16028 Inxhinier/e      https://duapune.com/jobs/inxhinier/pirraci-u6/valias-kamez-tirane/inxhiniere-16033 Agjent Marketingu       https://duapune.com/jobs/marketing/grifin/tirane/agjent-marketingu-16029 Agjent/e Shitjesh       https://duapune.com/jobs/shitje/telda-shop/tirane/agjente-shitjesh-16010 Agjent Forex       https://duapune.com/jobs/marketing/unitcenter/tirane/agjent-forex-16018 Segretaria     ...

Këshillim Karriere në UNYT 2015

Më 25 maj 2015 u zhvilluan seminaret e “Këshillim Karriere” me studentët e viteve të fundit të Universitetit të New Yourk-ut në Tiranë. Seminaret...

Punët më të reja të ditës tek duapune.com (26-05-2015)

HR Manager    https://duapune.com/jobs/burime-njerezore/duapune/tirane/hr-manager-16023 Business Analyst    https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit/paylink/tirane/business-analyst-16004 Business Development Manager (ref: 2_MALB_BDM_15)    https://duapune.com/jobs/menaxhim/mellon-albania/tirane-prishtine/business-development-manager-ref-2-malb-bdm-15-160 Software Developer       https://duapune.com/jobs/tik-teknologjia-e-informacionit-dhe-komunikacionit/paylink/tirane/software-developer-16020 Frontend Developer Senior        https://duapune.com/jobs/programues/italian-web-solution/tirane/frontend-developer-senior-16013 Sviluppatore Front Senior       https://duapune.com/jobs/programues/italian-web-solution/tirane/sviluppatore-front-senior-16012 Arketar / Shites     https://duapune.com/jobs/shitje/balkan-sport-shpk-adidas-reebok/tirane/arketar-shites-16021 Ndihmes Kuzhinier    https://duapune.com/jobs/turizem/coko-bistro-bar/tirane/ndihmes-kuzhinier-16011 Formator   https://duapune.com/jobs/trajnim-dhe-zhvillim/europe-service-group/tirane/formator-16014

Panairi i Punës UET 2015

Duapune.com morri pjesë me stendën e saj në Panairin e Punës pranë Universitetit Europian të Tiranës më 21 maj 2015. Në aktivitet morrën pjesë...

Latest news

Punesim brenda 24 oreve si Specialist Marketingu – Bolv Oil rekord aplikimesh.

Bolv OIL, nje prej klienteve besnike te duapune.com prej vitesh, diten e djeshme, me ane te nje postimi Standard, (me nje pagese...

Internship profesional ne Gjermani ? Po, eshte e mundur.

Ju njohim me Internship Programme of German Business for the Countries of the Western Balkans.

Behu pjese dhe ti ! Studimi me i madh Global i Talenteve per vitin 2020

Pas studimit të kryer me sukses gjatë vitit 2018, ku morën pjesë 366,000 njerëz nga 197 shtete, duapune.com në bashkëpunim me partnerët...

3 pyetje per te kuptuar nese puna i sjell kuptim jetes tende

Steve Johnson, Sipërmarrës, President dhe Bashkëdrejtues në Berkshire Grey Kuptimi për punën është i rëndësishëm. Për bizneset, është një...

Western Balkans Digital Summit Tirana 2020

Për shkak të pandemisë COVID-19, Samiti i 3-të Digjital do të organizohet në Platformën Hibride me sesione virtuale të mbajtura gjatë 26-28...
- Advertisement -