Panairi i dytë i Karrierës në Epoka University

Epoka universityMë 21 prill 2015 në mjedisiet e Universitetit Epoka u organizua “Panairi i dytë i Karrierës”. Aktiviteti kishte si qëllim krijimin e një njohje dhe prezantim të parë të bizneseve dhe kompanive me studentët e viteve të fundit dhe të diplomuarëve të këtij universiteti. Panairi u konsiderua si një event i rëndësishëm dhe si një pikë kyçe për fillimin e një karriere të susksesëshme për gjithsecilin student pjesëmarrës.

Në rradhën e biznesit në panair renditej edhe kompania DM Consulting Services me portalin për punësim duapune.com. Pjesëmarrja dhe interesi i studentëv ishte i konsiderueshëm ku përveç informacionit të gjerë mbi portalin u realizuan edhe intervista pune.

Related Posts
Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *